Telefon +90 (216) 661 70 70
Nerdeyiz? Ataşehir / İstanbul

Hakkımızda

EN İYİ OLMAK FEDAKARLIK İSTER

2007 yılından bu yana Ümraniye’de 1100 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız pazardaki ihtiyacı karşılamak ve gerekli kaliteyi tesis etmek adına kurulmuş, kurulduğu andan itibaren sektöründe yeniliklerin öncüsü olmuş ve bu ayrıcalığı değerli müşterilerine yaşatmanın bilinci ve sorumluluğuyla zamanı verimli kullanmayı, güler yüzlü hizmeti, kaliteli ve çözüm odaklı çalışmayı prensip haline getirmiştir.

Fason çalıştığı tüm sektörlere koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız iş ortaklarının yükünü hafifletmek adına , Kompozit, Pleksi, Dekota, MDF, Alüminyum, Galvaniz gibi ürünlerin satışını yapmakta olup, değişen ve gelişen Pazar şartlarına cevap vermek amacıyla fiyatlarının uygunluğu yanında kaliteli hizmet anlayışıyla, CNC Caka Kesim, CNC Caka Büküm, CNC Router kesim, Kompozit Panel Derzleme işleri yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Başarı formülünü ise, değişimin kendisi olarak, yenilikçi, kurumsal yönetime inanan, başarı ve müşteri odaklı faaliyetlerle özetleyen firmamız, kurulduğundan bu yana genişleyen çözüm ortakları ağıyla ve büyüyen üretim yüzdesiyle bunu kanıtlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Sektörde bilgi ve birikim sahibi olarak müşterilerimizin dekorasyon konusunda, tüm taleplerine karşılık verebilmek.

MİSYONUMUZ

Daima 1. Sınıf ürünler kullanarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve sektörde dekorasyon denildiğinde akla gelen ilk firma haline gelmek.